top of page
photo_2021-05-25 16.04.06.jpeg

ЧЛЕНСТВО У СПІЛЦІ

Членство у спілці не засвідчує кваліфікаційний рівень спеціаліста, а зазначає, що певна особа виявила зацікавленість ветеринарною стоматологією та поділяє мету та цілі організації.


Членом Спілки може стати ветеринарний лікар, або студент ветеринарного закладу.


Членство у спілці є добровільним та може бути двох типів:

- Асоційоване членство

- Дійсне членство


Асоційоване членство надається автоматично студентам та ветеринарним лікарям, що заповнили анкету для вступу на сайті та сплатили Вступні та Щорічні внески.

Студенти ветеринарних закладів можуть бути лише асоційованими членами, та за власним бажанням вони позбавляються від обов’язку сплати Вступних та Щорічних внесків.

Асоційовані члени не мають права голосу на загальних зборах, можуть користуватися інформаційною підтримкою Спілки у повному об'ємі.


Дійсне членство надається після заповнення анкети на сайті, схвалення кандидатури Правлінням спілки  та сплати Вступних та Щорічних внесків.

Дійсний член має право голосу на загальних зборах, отримувати всебічну допомогу у рамках діяльності спілки, має знижку «дійсного члена» на заходах Спілки та на продукцію партнерів, має право використовувати допис «Дійсний член Всеукраїнської Спілки Ветеринарних Стоматологів» та отримує Сертифікат дійсного члена Спілки.

Дійсні члени поділяють мету та цілі Спілки, мають схвальну репутацію серед колег, роблять внесок у розвиток і зміцнення Спілки й вчасно сплачують членські внески.


Вступний внесок становить 100 грн.

Щорічний внесок для асоційованих членів становить 150 грн/рік.Щорічний внесок для Дійсних членів становить 300 грн/рік.

Ласкаво просимо до нашої спільноти!


ЧЛЕНСТВО: Текст
bottom of page